Sectie5 naar Spitsbergen

01 mei 2017

Als onderdeel van de Noordpool Expeditie van klimaatactiviste Bernice Notenboom reist Roel van Binsbergen op 1 mei namens co-sponsor Sectie5 naar Spitsbergen. Samen met Notenboom varen de sponsoren van de expeditie met het zeilschip Rembrandt van Rijn van Longyearbyen naar Kongsfjord, de locatie waar Arctisch onderzoek wordt verricht.

Tijdens de tocht zal er aandacht worden besteed aan de gevolgen van de opwarming van de aarde en zal ruimtevaartorganisatie ESA de nieuwste wetenschappelijke gegevens over het smeltende ijs presenteren.

Sectie5 streeft naar een verduurzaming van het vastgoed waarin wordt belegd om uiteindelijk een CO2-neutrale footprint te bereiken.

Lees meer nieuws
Blijf altijd goed geïnformeerd

Graag op de hoogte blijven?

We houden u graag op de hoogte van onze nieuwe projecten, ontwikkelingen en vastgoedinvesteringen

Hoe kunnen wij u op de hoogte houden? Wij horen het graag van u

Misschien vindt u deze artikelen ook leuk

Sectie5 Supermarktvastgoed blijft stabiele investering met solide rendement

Supermarktvastgoed blijft stabiele inves...

De economische onzekerheid maakt dat de vraag naar stabiele beleggingen groeit. Voor beleggers die o...

15 apr., 2025
Sectie5 Succesvolle plaatsing NL Woningfonds 6

Succesvolle plaatsing NL Woningfonds 6

Sectie5 heeft eind december 2024 een nieuw fonds geïnitieerd - NL Woningfonds 6 - bestaande uit drie...

14 mrt., 2025
Sectie5 Succesvolle plaatsing Brinkstede Vastgoedfonds

Succesvolle plaatsing Brinkstede Vastgoe...

Sectie5 heeft een nieuw supermarkt vastgoedfonds geïnitieerd, Brinkstede Vastgoedfonds. De emissie v...

10 mrt., 2025
Belafspraak maken

Om een belafspraak te maken, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen zodat wij u kunnen bellen op een voor u geschikt moment.